تائید
فروش مسکونیآپارتمان105 نوساز/کلیدنخورده/2خواب/تک واحدی

105 نوساز/کلیدنخورده/2خواب/تک واحدی

2 هفته پیش در سعادت‌آباد

متراژ
105
ساخت
1404
قیمت کل
‏50,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏476,190,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅ سلام و احترام

«این اگهی واقعی و مورد تائید دیوار برای اسایش شما در خرید میباشد»

✅ آپارتمان 105 متری
✅پلان مهندسی شده
✅ سالن بسیار خوش نقشه و بدون پرتی
✅ ساختمان هوشمند

✅ نورگیر عالی و بینظیر
✅پنجره قدی و پرده خور
✅2خواب مستر بزرگ با کمد فراوان
✅واحد بسیار تمیز و اماده سکونت
✅ تک واحدی سازه مدرن
✅خوش ساخت متریال برند

✅مشاعات ابی فول
✅روف گاردن چهار فصل
✅سرایداری 24 ساعته

❗مالک فروشنده واقعی است❗
❗مناسب برای شما خریداران❗

✅توضیحات شنیدنی میباشد✅

مشاور شما: امیرحسین

فایل مشابه برای این رنج خرید برای شما موجود است

*همکار تماس نگیرید*

♻️املاک هوم کی