تائید
فروش مسکونیآپارتمان105متر 2خواب 10ساله تراورتن

105متر 2خواب 10ساله تراورتن

1 هفته پیش در کوی فردوس

متراژ
105
ساخت
1395
قیمت کل
‏26,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏252,380,000 تومان
طبقه
5
پکیج
105متر

2خواب

10ساله

سالن پرده خور

زیر قیمت

قابل تهاتر در منطقه

بهترین لوکیشن فردوس

سامان
املاک چناران