تائید
فروش مسکونیآپارتمان105متر /4طبقه 4واحد/کلید نخورده/ فول امکانات

105متر /4طبقه 4واحد/کلید نخورده/ فول امکانات

1 روز پیش در صومعه سرا

متراژ
105
ساخت
1404
قیمت کل
‏7,220,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏68,761,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
⚜️بنام ایزد یکتا⚜️
ـ
            مجموعه املاک بوستان
کارشناس تخصصی خرید فروش انواع ملک
      
ـ

اطلاعات دقیق ملک :

❗105متر خوش نقشه و نورگیر
❗ پره پکیج ، کابینت بروز ،دوخواب
❗ لوکیشن مناسب با دسترسی عالی
❗ پارکینگ اختصاصی درب ریموت جدا
❗ قابلیت 800رهن اجاره

تمامی فایل های منطقه رو داریم .
صفر تا صد کار وامتون باماست .
انواع ملک با بهترین موقعیت و بهترین قیمت.

برای اطلاعات و بازدید فایل های بیشتر با ما در تماس باشید.
کارشناس فروش : پورحیدری