تائید
فروش مسکونیآپارتمان105متر/باغ خزانه/فول

105متر/باغ خزانه/فول

1 هفته پیش در فلاح

متراژ
105
ساخت
1403
قیمت کل
‏15,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏145,238,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
‼️‼️‼️فوری‼️‼️‼️

✅فروشنده قطعی

105متر /دوواحدی

پارکینگ /آسانسور/انباری+تراس

_______________________
طبقه سوم /آماده تخلیه

گذر ده متری/لوکیشن دنج و آرام
__________________________________
قیمت متری صدوچهل و پنج میلیون تومان +پارکینگ طبق عرف