ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
105متر،رو به آفتاب،2واحدی،2خواب نور،مجیدیه
105متر،رو به آفتاب،2واحدی،2خواب نور،مجیدیه
1 هفته پیش در محله جاهدشهر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
105
ساخت
1403
قیمت کل
9,360,000,000 تومان
قیمت هر متر
89,142,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
سرمایش
کولر گازی
گرمایش
از کف
بنام خدا
حامدزارعیان هستم مشاور و متخصص امور ملکی شما
از تیم حرفه ای مسکن باسابقه vira
ساختمان شخصی ساز 12واحدی
نصبیجات تکمیل
360میلیون بابت تعهد سند از مبلغ کل کسر شده و پرداختی خالص شما 9میلیارد میباشد
قابلیت 800میلیون رهن کامل را دارد
محله دنج و خلوت با همسایگان محترم
جهت بازدید با هماهنگی در خدمتم
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت