تائید
فروش مسکونیآپارتمان105متری دنج /خوش نقشه

105متری دنج /خوش نقشه

1 هفته پیش در المهدی

متراژ
105
ساخت
1388
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏7,200,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏68,571,428,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
2
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
تعداد کل طبقات
4
به نام خدا

اگر بودجه تان محدوده این قیمت است:این ملک
را از دست ندهید

✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️

تعداد خواب :2خواب
پذیرایی خوش نقشه و خوش چیدمان

بالکن و کمد دیواری بزرگ
سند تک برگ وآماده انتقال

دسترسی فوق العاده و قیمت مناسب
برای اطلاعات بیشتر و هماهنگی تماس بگیرید

خانم جمالی هستم از املاک پلاک