تائید
فروش مسکونیآپارتمان106 متر کلیدنخورده تاپ لوکیشن

106 متر کلیدنخورده تاپ لوکیشن

2 هفته پیش در شهرک والفجر (منطقه ۶)

متراژ
110
ساخت
1403
قیمت کل
‏42,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏385,454,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
جنس کف
سرامیک
با سلام و عرض ادب

⚜متراژ =110متر.دو پارکینگ سندی ⚜

⚜مشخصات=دو خواب.کلید نخورده. خوش چیدمان و دلباز.روف گاردن شیک.⚜

⚜کف سرامیک ،خوش نقشه⚜

✅⚜لوکیشن عالی✅⚜

✅⚜کوچه خلوت و مناسب✅⚜

✅⚜ادرس=شهرک ولفجر✅⚜

✅⚜مبلغ=42/400✅⚜

✅⚜برای بازید لطفا تماس بگیرید ✅⚜
کارشناس تخصصی منطقه:فارسی