تائید
فروش مسکونیآپارتمان106متر /تک واحدی /گلها

106متر /تک واحدی /گلها

1 هفته پیش در دیلمان

متراژ
106
ساخت
1388
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏13,780,000 تومان
قیمت هر متر
‏130,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
4
✨گروه مشاورین املاک مهران✨

✔️106تک واحدی +20متر حیاط خلوت که
✔️در مجموع 126متر بنا دارد
✔️دارای پارکینگ و انباری
✔️خوش نقشه
دارای موقعیت
⭕ ناب ترین لوکیشن شهرری⭕

مشاور شما :خانم صمیمی☎️