تائید
فروش مسکونیآپارتمان106متر/خوش نقشه نوساز /پرند فاز6

106متر/خوش نقشه نوساز /پرند فاز6

12 ساعت پیش در فاز 2

متراژ
106
ساخت
1405
قیمت کل
‏2,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏26,415,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
با سلام خدمت شما
❇️❇️فروش آپارتمان خاص در بهترین موقعیت مکانی فاز شش با دسترسی آسان به مراکز درمانی خرید آموزشی و.....❇️❇️

⏪عکسها متعلق به واحد هست⏩

↩️واحد فول لاکچری شده فقط ی دست مبل و تلویزیون لازمه برای سکونت

↩️پارکینگ محوطه محصور شده با گیت نگهبانی 24ساعته

↩️ توی واحد خیلی هزینه شده ببینید خودتون متوجه می شید همه وسایل با گارانتی 3ساله می باشد

↩️مبلغ 350میلیون بابت رهن دادن واحد کسر شده (اختیاری واحد تخلیه می باشد)

↩️مدارک توسط وکیل دادگستری چک میشه پرداخت شما بعد از استعلام انجام میشه پس با خیال راحت ببینید و پسند کنید

⚜️مشاور تخصصی ملک:خانم بیرانوند ⚜️
✅ اصالت ما اعتبار ماست✅