تائید
فروش مسکونیآپارتمان106متر/دو خواب/ کلید نخورده /جنت اباد جنوبی

106متر/دو خواب/ کلید نخورده /جنت اباد جنوبی

1 هفته پیش در جنت‌آباد جنوبی

متراژ
106
ساخت
1404
قیمت کل
‏32,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏305,660,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
6
✨خداوند نیکوست و محبتش جاودان✨

جنت اباد جنوبی، میدان چهارباغ

106 متر، دو خواب، طبقه اول

کلید نخوررده، ساخت 1404

لابی شیک و مجلل

5 متر انباری

پارکینگ طبقه همکف

متریال به روز و برند

غرق نور، سالن پذیرایی بزرگ و بدون پرتی

⏳زیر قیمت منطقه به مدت محدود⏳

همکاران گرامی لطفا تماس نگیرید

مشاور شما: قوامی