106متری 2خواب مستر / مدرن *لابی /منطقه برند با سند
2 هفته پیش در نوشهر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
106
ساخت
1403
قیمت کل
12,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
113,207,000 تومان
طبقه
1
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
فروش اپارتمان نوساز منطقه یک نوشهر
106 متر خوش نقشه
هر دو خواب مستر و کمد دیواری
یک سال ساخت فول امکانات
تراس بزرگ و پاسیو / روف گاردن با آلاچیق
پارکینگ آسانسور و انباری گازرومیزی هود
ساخت و متریال درجه یک
تا دریا 2 دقیقه
✅سند تک برگ حاضر
برای بازدید و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
مشاور املاک پاییزه نوشهر - رسولی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.