تائید
فروش مسکونیآپارتمان107 متر / 2 خواب / تک واحدی / 2 پارکینگ

107 متر / 2 خواب / تک واحدی / 2 پارکینگ

21 ساعت پیش در جنت‌آباد شمالی

متراژ
107
ساخت
1395
قیمت کل
‏26,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏247,663,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
یه خونه ی شیک و دلباز
یه مدل که عاشقش میشی
____________________________________

ارائه ی بهترین فایل منطقه از گروه املاک آینده سازان :

♻️ 2 خواب ( استاندارد برای تخت خواب کینگ )
___________________________________

♻️ 2500 هم خواستی میشه رهن داد

با شما تا آخرش هستیم ♥️
کارشناس تخصصی امور ملکی
خانم جاوید