تائید
فروش مسکونیآپارتمان107 متر 3 خواب / روبه آفتاب/ شرق مرزداران

107 متر 3 خواب / روبه آفتاب/ شرق مرزداران

2 روز پیش در شهرک آزمایش

متراژ
107
ساخت
1395
اتاق
3
قیمت کل
‏27,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏257,009,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
درود بر شما
107 متر 2 خواب
5 طبقه 2 واحدی --->> طبقه 5
واحد کاملا رو به آفتاب میباشد
واحد فوق قبلا 2 خواب بوده که تبدیل به 3 خواب کردند و بازسازی شده است
امکان باز گرداندن واحد به 2 خواب ( با حذف یک تیغه دیوار ) و تبدیل به سالن بزرگتر را دارد
بدون دیوار مشترک
*** سند این واحد تک برگ اوقافی است
قیمت فوق ارزیابی و کارشناسی شده است
لوکیشن دنج یکی از کوچه های خوب اطاعتی جنوبی است
دسترسی محلی به مراکز خرید و حمل و نقل عمومی بسیار عالی
قابلیت رهن کامل حداقل 3 میلیارد را دارد
با توجه به نوسانات بازار و عدم عرضه فایل برای فروش : فروشنده این واحد 100 میباشد
---------------------‐-------------------------------------
مشاور شما : مجلل