تائید
فروش مسکونیآپارتمان107 متر ایده لو تک واحد خوش مسیر

107 متر ایده لو تک واحد خوش مسیر

13 ساعت پیش در تبریز

متراژ
107
ساخت
1404
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏4,150,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏38,785,000 تومان
طبقه
5
اگر خواهان سرمایه گذاری و خرید واحد صفر در منطقه ایده لو و عباسی را دارید که با سلیقه خودتون تکمیل کنید و بهترین مسیر و منطقه را دارا می باشد این آگهی برای شماست

متراژ 107 متر مفید صفر کلید نخورده

مشاور امین شما:نوروزی