تائید
فروش مسکونیآپارتمان107 متر تک واحدی درجه یک/خیابان الوند

107 متر تک واحدی درجه یک/خیابان الوند

10 ماه پیش در گرمسار

متراژ
107
ساخت
1395
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
2٬850٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
26٬635٬000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
شخصی ساز-کلا دو واحد
تک واحدی
سند تک برگ
بسیار خوش نقشه و دلباز
منطقه ای بسیارپر طرفدار
نما سنگ،کف طرح پارکت،پکیج،درب ضدسرقت،کاغذ،mdf,پرده خور عالی،کمد دیواری

برای خرید همین الان تماس بگیر