تائید
فروش مسکونیآپارتمان107 متر سند اماده

107 متر سند اماده

2 هفته پیش در محله جاهدشهر

متراژ
107
ساخت
1400
قیمت کل
‏10,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏94,392,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
درود و ادب خدمت شما
اپارتمان 107 متر
لوکیشن عالی
امکانات کامل
نصبیجات فول
دسترسی اسان به تمام مراکز رفاهی
قابلیت وام به مبلغ900 م
قابلیت رهن به مبلغ 900 م
تخلیه کلید موجود بازدید ازاد
موارد مشابه از 50 متر تا 200 متر
موجود می باشد
ساعت تماس 9 صبح تا 9 شب
کارشناس فروش ثانی