تائید
فروش مسکونیآپارتمان107 متر سه خواب دو واحدی خوش نقشه

107 متر سه خواب دو واحدی خوش نقشه

3 روز پیش در گیشا (کوی نصر)

متراژ
107
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
‏42,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏392,523,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
107 متر سه خواب✅

موارد خاص منطقه

فروش.پیش فروش.نوساز.کلنگی تک مالک و تهاتر

قویترین فالینگ منطقه✅

کاظمی ✅