تائید
فروش مسکونیآپارتمان107 متری سمت افتاب/نزدیک فلکه /نوساز

107 متری سمت افتاب/نزدیک فلکه /نوساز

6 ساعت پیش در اتحاد

متراژ
107
ساخت
1405
قیمت کل
‏13,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏126,168,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
درود و وقت بخیر
مشاور امور ملکی منطقه مهتاب محمدی

سه باندی /نزدیک فلکه/دسترسی عالی به تمامی امکانات رفاهی
107متر 2خواب/نوساز
نما سنگ /سازنده برند /جنوبی جنوبی
گرمایش و سرمایش داکت اسپیلت
کمد دیواری طبقه بندی شده و کلوزت
بدون دیوار مشترک /دوماه در واحد ساکن شدند
پارکینگ و انباری و اسانسور سندی /تراس بزرگ کاربردی با کمد طبقه بندی شده
600 میلیون تنفس سند تا 6 ماه
قابلیت رهن تا 2 میلیارد
تخلیه فوری /مالک فروشنده واقعی
واحد با متریال درجه یک و با سلیقه دیزاین شده بدون ریالی هزینه اماده سکونت
عکسها متعلق به ملک مذکور می باشد
لوکیشن ملک در اگهی درج شده(سه باندی نزدیک فلکه کوچه صالحی)
فایل شخصی /بازدید آزاد /تماس