ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
107متر هوانیروز گل آذین نوساز کلیدنخورده امیرکبیر
107متر هوانیروز گل آذین نوساز کلیدنخورده امیرکبیر
1 روز پیش در هوانیروز
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
107
ساخت
1405
قیمت کل
30,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
280,373,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
3
107متر نوساز کلیدنخورده با روف گاردن
2خواب
واحد جنوبی
3طبقه تک واحدی
روف گاردن با ویو دریاچه چیتگر
ساخت با بهترین متریال
کارشناس فروش منطقه22 دریاچه چیتگر
مهندس محمدرضارجبی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت