تائید
فروش مسکونیآپارتمان107متر ویو کامل به قیمت شهرک خرازی/چیتگر

107متر ویو کامل به قیمت شهرک خرازی/چیتگر

1 هفته پیش در شهرک خرازی

متراژ
107
ساخت
1402
قیمت کل
‏13,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏130,373,000 تومان
طبقه
14
وضعیت واحد
بازسازی نشده
درود بر شما عزیزان

♦️107متر دو خوابه
♦️غرق نور آفتاب
♦️ویو از دو جهت
♦️کابینت هایگلس درجه یک + فرتو کار + سوپرمارکت توکار
♦️گرمایش شوفاژ و سرمایش داکت اسپلیت اینورتر
♦️پر از کمد دیواری
♦️لاین اول شهرک از بهترین بلوکها
♦️متریال بلوک و مشاعات درجه یک
♦️لابی شیک و دسترسی عالی
♦️مستاجر تا سه ماه بمبلغ یک میلیارد که به ثمن افزوده میشود
♦️بازدید = خرید

✅مشاور شما سعیدی

املاک مهر با کادری مجرب خدمت عزیزان میباشد
اتاق قرارداد قوی
فایلینگ به روز و به قیمت
اخذ کد رهگیری معتبر
همراهی خریدار از خرید تا انتقال مالکیت