تائید
فروش مسکونیآپارتمان107متر2خواب/ویوابدی/سازه مدرن/بامتریال درجه یک

107متر2خواب/ویوابدی/سازه مدرن/بامتریال درجه یک

3 ساعت پیش در پونک

متراژ
107
ساخت
1399
قیمت کل
‏33,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏312,149,000 تومان
طبقه
5
فروش فوری

با سلام

فروش واحد107متری/فول امکانات/سنداماده شخصی

سالن پرده خور/روبه افتاب/خوش نقشه/غرق نور.

برای کسب اطلاعات بیشترفقط تماس بگیرید.

قابل تهاتر با واحد ریزتر

(هلدینگ بزرگ اوپال در4شعبه فعال درمنطقه5)
خریدو فروش اپارتمان به صورت رسمی ‏

HOLDING OPAL

مشابه واحددرکل منطقه 5موجود است

ومن الله توفیق