تائید
فروش مسکونیآپارتمان107متری /جعفری پناه

107متری /جعفری پناه

2 ساعت پیش در زاهدان

متراژ
107
ساخت
1403
انباری
ندارد
قیمت کل
‏6,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏58,411,000 تومان
طبقه
4
⚜️دپارتمان برتر⚜️

________⚜️اعتماد شما ، تعهد ما⚜️________
⚜️ فروش یک دستگاه آپارتمان با مشخصات ذیل⚜️

〽️لوکیشن عالی 〽️خوش نقشه

✨107متر
✨طبقه چهارم
✨نورگیر
✨2خواب
✨هر2خواب کمد دیواری
✨کابینت هایگلاس
✨پارکینگ همکف

⚜️بهترین لوکیشن برای سکونت و سرمایه گذاری

____⚜️مشاور شما:خانم حبیبی ⚜️____
برای اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمائید