ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
108*فول امکانات*خوش نقشه*قائمیه
108*فول امکانات*خوش نقشه*قائمیه
11 ساعت پیش در شهرک قائمیه
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
108
ساخت
1403
قیمت کل
7,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
71,296,000 تومان
طبقه
3
⚜️به نام خداوند یکتا⚜️
فروش آپارتمان نوساز 108 متری در شهرک قائمیه
♻️قیمت کل 7700
♻️قابلیت رهن تا 1200
♻️نقدینگی مورد نیاز فقط 6500
☑️امکانات واحد
✅️پارکینگ سندی اختصاصی
✅️آسانسور
✅️انباری
مشخصات واحد:
☀️واحد جنوبی با روشنایی عالی
⚪️سالن بزرگ قابل چیدمان
⚪️2 خواب با فضای مناسب و نورگیر
⚪️کابینت فول های گلاس
⚪️طبقه 3 از 5
⚪️نما سنگ رومی و مشاعات تماما سنگ
✨️⚪️فروشنده واقعی 100٪
⚜️گروه مشاورین املاک کلهر⚜️
☎️کارشناس حقوقی:آیدین زلفی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت