تائید
فروش مسکونیآپارتمان108 متر برج بام سعادت آباد / فایل شخصی

108 متر برج بام سعادت آباد / فایل شخصی

1 هفته پیش در شهرک مخابرات

متراژ
108
ساخت
1389
قیمت کل
‏24,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏225,000,000 تومان
طبقه
بالاتر
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
30
با افتخار سعید آهار مشاور 10 ساله در امور خرید و فروش برج بام سعادت آباد تعاونی هفتگانه

✅فایل شخصی✅

108 متر 2 خواب

سعید آهار