تائید
فروش مسکونیآپارتمان108 متر / تک واحدی / دونبش/ سندشش دانگ

108 متر / تک واحدی / دونبش/ سندشش دانگ

1 هفته پیش در سعادتی

متراژ
108
ساخت
1396
قیمت کل
‏11,350,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏105,092,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
با سلام عرض ادب

♦اپارتمان دو نبش
تک واحدی
108 متر
2 خواب
2 تراسه

_ غرق نور
_ بسیار خوش نقشه
_ بر خیابان اصلی

برای اطلاعان بیشتر و هماهنگی بازدید
تماس بگیرید...
کارشناس: خانم ربانی

♦کد اگهی : 18