تائید
فروش مسکونیآپارتمان108 متر ،رحمانیه9 ،شیک وتمیز

108 متر ،رحمانیه9 ،شیک وتمیز

15 ساعت پیش در محله جاهدشهر

متراژ
108
ساخت
1395
قیمت کل
‏9,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏89,814,000 تومان
طبقه
4
سلام وعرض ادب خدمت شما بزرگواران محترم
بهترین پیشنهادات ملکی با قیمت دلخواه خود را از ما بخواهید
..............................................
با احترام همکاری نداریم
مشخصات ملک
متراژ: 108
طبقه : 4
سال ساخت: 1395
فضای سبز زیبا داخل محوطه
حاشیه رحمانیه 9
نزدیک ایستگاه اتوبوس و بازار محله
موقعیت عالی
آدرس دفتر: محمدیه 21 ،املاک آرنا