تائید
فروش مسکونیآپارتمان108متر شاهین شمالی/سازه مدرن/کم واحد/5سال ساخت

108متر شاهین شمالی/سازه مدرن/کم واحد/5سال ساخت

2 هفته پیش در شاهین

متراژ
108
ساخت
1398
قیمت کل
‏21,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏200,000,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
تعداد کل طبقات
6
به نام خدا

سازه شخصی ساز مدرن
6طبقه 2واحدی

سالن عریض پرده خور سقف تا کف

//تراس بزرگ سرتاسری//

2خواب بزرگ با حیاط خلوت اختصاصی

کابینت هایگلاس ترک
3سرویس مجزا

املاک داماک