تائید
فروش مسکونیآپارتمان108متر2خوابه/سند تک برگ/دهکده المپیک/زیرقیمت

108متر2خوابه/سند تک برگ/دهکده المپیک/زیرقیمت

5 ساعت پیش در شهرک چشمه

متراژ
108
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏14,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏130,555,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
3
✨اسبقی ✨

✨بهترین آپارتمان های منطقه نسبت به بودجه و سلیقه شما✨
ـ
✅108متر 2 خوابه
✅طبقه آخر (چهارم)
✅ساخت:1385
✅بهترین موقعیت (دهکده المپیک )
✅کلا 4 طبقه تک واحدی
✅دسترسی آسان به مراکز تفریحی و خرید
✅سند تک برگ(تفکیکی)
✅قدرالسهم خوب
✅کف سرامیک
✅دیزاین شده
✅نورگیر عالی
✅سند تک برگ (قابلیت اخذ وام)
✅قابلیت اجاره دادن واحد تا1/500میلیارد رهن
✨✨دارای (مشاعات عالی)
ـ
✨1پارکینگ اختصاصی(بدون مزاحم)
✨انباری بزرگ ✨

❎فایل های مشابه موجود میباشد❎
_✨اسبقی ✨