تائید
فروش مسکونیآپارتمان108متراکازیون فول امکانات فلکه سوم تهرانپارس

108متراکازیون فول امکانات فلکه سوم تهرانپارس

1 هفته پیش در تهرانپارس غربی

متراژ
108
ساخت
1390
قیمت کل
‏22,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏211,111,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅108مترفول امکانات لوکیشن عالی فلکه سوم توغربیها. ✅دارای پارکینگ،آسانسور،بالکن وانباری. ✅پنج طبقه دوواحدی،طبقه اول،نورگیرجنوبی. ✅آشپزخانه بزرگ ،کابینت هایگلاس،کف سنگ. ✅سرویس ایرانی وفرنگی. ✅فول بازسازی مناسب سخت پسندان.دارای قدرالسهم. ✅مستاجرتاتاریخ1405/09/01باقیمت قدیم وپارسال به مبلغ یک میلیاردوپانصدرهن کردن