تائید
فروش مسکونیآپارتمان109 متر فول امکانات لارستان

109 متر فول امکانات لارستان

2 روز پیش در بهجت‌آباد

متراژ
109
ساخت
1395
قیمت کل
‏28,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏261,467,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
109متر

چیلر
سال ساخت 95
قیمت 28/500/000/000
همکار تماس میگیره لطفاً همکارم
فقط مشتری

مشاور صفری