تائید
فروش مسکونیآپارتمان109متر. دوخواب. سازه مدرن. پونک

109متر. دوخواب. سازه مدرن. پونک

1 هفته پیش در سردار جنگل

متراژ
109
ساخت
1404
قیمت کل
‏34,670,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏318,073,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بسمه تعالی

واحدی بی نظیر در بهترین لوکیشن پونک
نوساز کلید نخورده
109متر سالن سراسر پرده خور
سالن وسیع خوش نقشه خوش چیدمان
اتاق خوابهای استاندارد با کمد دیواری بزرگ
پلان مهندسی تفکیک شده
متریال برند درجه یک
لوکیشن ایده آل پونک
+
موارد مشابه:
110 متر تک واحدی باکس پونک "32میلیارد"
+
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

خانم راد