تائید
فروش مسکونیآپارتمان109متر/دوخوابه/نوساز/کم واحد

109متر/دوخوابه/نوساز/کم واحد

2 روز پیش در تهران‌سر

متراژ
109
ساخت
1404
قیمت کل
‏21,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏201,376,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
✨ فروشنده واقعی

ساختمان دونبش
کلا 10 واحد
لوکیشن دنج

قابلیت رهن تا ⬅️ 1/800

✔️ کارشناس فروش منطقه: اشرفیان

✅ فایل های مشابه موجود است