تائید
فروش مسکونیآپارتمان109متر سالن یه تیکه پرده خور نوساز لوکس /نفت

109متر سالن یه تیکه پرده خور نوساز لوکس /نفت

2 هفته پیش در شهرک نفت (منطقه ۵)

متراژ
109
ساخت
1402
قیمت کل
‏32,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏300,917,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
آنچه شایسته شماست

منحصر بفرد ترین سازه ولنجک پونک ،شهرک نفت
سازه ای اعیان نشین در بهترین کوچه شهرک نفت

109متر 2خوابه
فول امکانات +بالکن سرتاسری
دولاین آسانسور +لابی و لابی من 24ساعته
نگهبانی 24ساعته
برق و آب ضطراری

نقشه استثنایی بدون یه سانت پرتی
مالک فروشنده واقعی ،حداقل 20درصد زیر قیمت بازار
مناسب سرمایه گزاری و سکونت
با دسترسی عالی به سیمون بولیوار و اشرفی اصفهانی

مشاور تخصصی شهرک نفت پیری .