ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
110 متر 2 خوابه خطی نوساز پونک
110 متر 2 خوابه خطی نوساز پونک
1 روز پیش در سردار جنگل
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
110
ساخت
1405
قیمت کل
39,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
354,545,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
110 متر 2 خوابه خطی نور مستقیم
تاپ لوکیشن باکس پونک
مبلغ 3 میلیارد سند و 4 میلیارد رهن از ثمن کل کسر گردیده.
مشاور شما هومن
املاک بزرگ تاج محل پونک
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت