ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
110 متر / برج کیسان / ویودار / امکانات هتلینگ
110 متر / برج کیسان / ویودار / امکانات هتلینگ
2 هفته پیش در تهرانسر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
110
ساخت
1404
قیمت کل
15,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
144,545,000 تومان
طبقه
5
پکیج
خرید مستقیم و مطمئن از سازنده (با قیمت واقعی)
⭕️حداقل متری 25 میلیون زیر قیمت منطقه⭕️
فروش واحد های سازنده صرفا از طریق دفترفروش با امضای سازنده قانونی میباشد.
جهت استعلام موجودی واحد ها و قیمت با مجری فروش مستقر در دفتر سازنده تماس بگیرید.
فول امکانات ⬇️
سالن بدنسازی ، سالن بازی کودکان ، سالن اجتماعات ، سالن بیلیارد ، سالن گیم ، کارواش و .....
برای استعلام موجودی تماس بگیرید
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت