تائید
فروش مسکونیآپارتمان110 متر/سوپر لوکس/تکواحدی/نوساز/فول

110 متر/سوپر لوکس/تکواحدی/نوساز/فول

1 هفته پیش در دانشگاه شریف

متراژ
110
ساخت
1404
قیمت کل
‏28,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏259,090,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
املاک بزرگ اسکار
فروش فوری و فروشنده واقعی ( فایل شخصی )

110 متر خوش نقشه و شیک
2 خواب استاندارد با کمد دیواری فراوان
قابلیت دریافت انواع وام بانکی
دسترسی عالی و آسان به تمامی امکانات رفاهی

کارشناس و مشاور حرفه ای منطقه ( روزبهانی )