تائید
فروش مسکونیآپارتمان110 متر فرمانیه مدرن

110 متر فرمانیه مدرن

1 روز پیش در کامرانیه

متراژ
110
ساخت
1405
قیمت کل
‏72,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏654,545,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
در بهترین لوکیشن لواسانی فرمانیه شرقی
نزدیک کامرانیه شمالی
110 متر نوساز .مدرن.لابی سوپر لوکس.مشاعات تکمیل .روف گاردن مجهز با ویو 360 درجه.
سنگ کف اسلب .پنجره ها قدی.اتاق خواب مستر .لاندری.
آرشیتکت مهندس موسی پناه.سازنده مالک زمین می باشد .شخصی ساز
لطفاً برای اطلاعات بیشتر و بازدید تماس بفرمایید.
سارا حشمتی