تائید
فروش مسکونیآپارتمان110 متر نوساز/پلان مربع/ساختی از برند

110 متر نوساز/پلان مربع/ساختی از برند

4 روز پیش در زیتون کارمندی

متراژ
110
ساخت
1405
قیمت کل
‏10,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏97,272,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️BORVAYEH ⚜️
کارشناس و مشاور دو منطقه زیتون و کوروش
⚜️علی بروایه⚜️

✔️ فایل اختصاصی✔️

واحد جلو مشابه کلید اول واقع در تاپ لوکیشن زیتون کارمندی

ساخت سازنده حرفه ای با کارنامه ای درخشان و چندین پروژه مطرح و فعال

نما و مشاعات سنگ طرح مدرن اجرا شده بسیار چشمگیر با نورپردازی حرفه ای

با توجه به وضعیت بازار قیمت شکنی حرفه ای انجام شده
ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ
⚜️
سالن مربع و وسیع و دلباز قابلیت اجرای انواع چیدمان پینترستی
⚜️
آشپزخانه هایگلاس کابینت خور تعداد بالا
⚜️
دو خواب فول سایز+کمد دیواری سرتاسری
⚜️
دارای تراس سرتاسری قابل چیدمان با ویو دلچسب
ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ
پارکینگ اختصاصی:(زمین بزرگ و عریض)قابلیت پارک بدون مزاحمت✔️

انباری متراژ دار کاربردی اختصاصی✔️

سند آزاد قابلیت اخذ وام تا یک میلیارد✅

ملک مستاجر دارد به مبلغ یک میلیارد وسیصد✅

⚜️املاک دی⚜️
فعال ترین املاک دپارتمانی در منطقه
دارای کامل ترین و متنوع ترین آلبوم فایلینگ
❕آدرس دفتر:اصلی زهره ما بین فاضل و فتاح