تائید
فروش مسکونیآپارتمان110متر 2 خواب خوش نقشه

110متر 2 خواب خوش نقشه

2 هفته پیش در پونک

متراژ
110
ساخت
1404
قیمت کل
‏33,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏301,818,000 تومان
طبقه
5
تعداد کل طبقات
5
با سلام خدمت شما عزیزان

فروش فوری واحد آپارتمان 110متری به قیمت
نقشه بدون پرتی
سالن پرده خوره با ویو ابدی بدون مشرف
2خواب استاندارد

کم واحد
طبقه پنجم

اطلاعات تکمیلی در تماس