تائید
فروش مسکونیآپارتمان110متر 2خوابه فول نوساز کلیدنخورده خواجه عبدالله

110متر 2خوابه فول نوساز کلیدنخورده خواجه عبدالله

1 هفته پیش در سیدخندان

متراژ
110
ساخت
1404
قیمت کل
‏34,650,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏315,000,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
2واحدی کلیدنخورده
ط اول
با متریال لیست روز
110متر 2خوابه
بازدید با هماهنگی ............... بیات