تائید
فروش مسکونیآپارتمان110متر آپارتمان مدرن نوساز با 2پارکینگ

110متر آپارتمان مدرن نوساز با 2پارکینگ

1 هفته پیش در شهرک نفت (منطقه ۱)

متراژ
110
ساخت
1401
قیمت کل
‏25,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏230,000,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
باسلام و عرض احترام

4طبقه دو واحدی
طبقه اول روی لابی
سالن اجتماعات
هردو خواب مستر
سیستم گرمایش از کف بعلاوه داکت اسپیلت
پر از کمد دیواری
تراس بعلاوه پاسیو
3سال ساخت
سند تعاونی و بسیار معتبر

بسیار بسیار اکازیون،
قیمت این واحد واقعا مناسب کاسب ها و دلالان عزیز است
قیمت مقطوع

مشاور تخصصی منطقه ارتش آرسام تهرانی