تائید
فروش مسکونیآپارتمان110متر.بلوار جمهوری(برج اول)کلید نخورده صفر

110متر.بلوار جمهوری(برج اول)کلید نخورده صفر

5 روز پیش در کرمان

متراژ
110
ساخت
1404
قیمت کل
‏9,990,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏90,818,000 تومان
طبقه
5
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
110متر/بلوارجمهوری/نزدیک به برج اول
سند تکبرگ شش دانگ ملک
فوق العاده خوش نقشه ونورگیر
تفکیک کامل فضای خصوصی وعمومی
ویو عالی بدون مشرف از بلوار جمهوری

جهت کسب اطلاعات تکمیلی و بازدید تماس حاصل فرمائید .

مشاور فروش:آقای مسلمی