تائید
فروش مسکونیآپارتمان110متر دو خواب فول شمال ستارخان

110متر دو خواب فول شمال ستارخان

3 روز پیش در شهرآرا

متراژ
110
ساخت
1399
قیمت کل
‏30,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏280,000,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
تعداد کل طبقات
5
110متر دو خواب کم مشابه در منطقه

مرادخانی