تائید
فروش مسکونیآپارتمان110متر شهرک غرب واقعی و خواستنی

110متر شهرک غرب واقعی و خواستنی

1 روز پیش در سپهر

متراژ
110
ساخت
1398
قیمت کل
‏40,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏368,181,000 تومان
طبقه
3
☆☆واقعا چقدر ملک دیده اید☆☆

110 متر 2 خوابه با مستر روبه آفتاب

سالن پرده خور با چیدمان عالی

اتاقهای وسیع با کمدیواری جادار

کابینت آشپزخانه شیک و عمیق

منطقه دنج و امن ، با دسترسی

( ورود از لابی که بسیار مهم است )

مهندس فرجام