تائید
فروش مسکونیآپارتمان110متر طبقه 3 پارکینگ انباری قدرالسهم دار اباذر

110متر طبقه 3 پارکینگ انباری قدرالسهم دار اباذر

1 هفته پیش در اباذر

متراژ
110
ساخت
1378
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏18,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏165,454,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
درود بر شما
*******
110 متر
دو خواب
بازسازی شده
طبقه سوم سندی
کلا 8 واحد
*******
دارای پارکینگ و انباری
*******
بسیار خوش نقشه
دارای نور ایده آل
قدرالسهم دار
*******
حدود 50 متر قدرالسهم از زمین 370 متری
قابلیت رهن از یک میلیارد و پانصد تا یک میلیارد و هفتصد
*******
بهترین لوکیشن منطقه پنج اباذر
*******
کارگزار مسکونی کار منطقه
ارادتمند کرمانی
*******