تائید
فروش مسکونیآپارتمان110متر فردوس شرق. گلستان شمالی

110متر فردوس شرق. گلستان شمالی

2 روز پیش در کوی فردوس

متراژ
110
ساخت
1387
قیمت کل
‏27,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏252,727,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
باسلام و عرض ادب خدمت شما

بهترین لوکیشن فردوس شرق
گلستان شمالی

دارای مشاعات آبی

نقشه در حد 120متری

تمامآ پنجره های قدی

خوابهای بسیار بزرگ و کاملا استاندارد

فایل کاملآ شخصی کلید دست خودمه

ارادتمند شما باستان هستم