تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطب110متری اداری/پارکینگ/سی متری دوم/روبه نما

110متری اداری/پارکینگ/سی متری دوم/روبه نما

2 هفته پیش در کرمانشاه

متراژ
110
ساخت
1401
انباری
ندارد
قیمت کل
‏22,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏200,909,000 تومان
طبقه
8
واحد تجاری در یکی از لوکیشن های تاپ منطقه،مطمئنم نظیرش رو پیدا نمیکنی چون نیست!

__ دو لاین آسانسور
__ نگهبانی 24 ساعته
__ نورگیری بی نقض و عالی
__ دو خواب مجزا و نورگیر

فروش ملک تجاری خودت رو به من بسپار تا به بهترین روش برات انجام وظیفه بدم

مرادنژاد هستم کارگزار املاک در منطقه 1،تخصص من معرفی بهتریناست چون شما لایق بهترینایید