ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
110متری/خوش نقشه و تمام نور/وکیل اباد
110متری/خوش نقشه و تمام نور/وکیل اباد
13 ساعت پیش در اقبال
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
110
ساخت
1399
قیمت کل
9,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
89,545,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
بنام یگانه معمار هستی
️سازهای بی نقص و معتبر از سازنده برند و با سابقه منطقه
✅️110متر
✅️دو خواب بزرگ
✅️نزدیک به حاشیه خیابان اصلی و دسترسی آسان به مراکز خرید وامکانات رفاهی
✅️مالک منصف و منعطف
✅️سند 6دانگ آماده انتقال
✅️در صورت کسری در خرید مبلغ یک میلیاردو سیصد به رهن داده میشود....
✅️نما و مشاعات سنگ...
✅️مکانی دنج با همسایگان عالی
✅️تخلیه و سند آماده انتقال
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت