تائید
فروش مسکونیآپارتمان111 متر آپارتمان شهرک خرازی

111 متر آپارتمان شهرک خرازی

1 هفته پیش در شهرک خرازی

متراژ
111
ساخت
1403
قیمت کل
‏14,700,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏132,432,432,000 تومان
طبقه
15
تعداد واحد در طبقه
6
تعداد کل طبقات
25
فروشنده واقعی
مدارک موجود آماده قرارداد
در یکی از بهترین برج های شهرک