تائید
فروش مسکونیآپارتمان111 متر دو خواب رونیکا پالاس کوهک واحد 8

111 متر دو خواب رونیکا پالاس کوهک واحد 8

6 روز پیش در کوهک

متراژ
111
ساخت
1404
قیمت کل
‏20,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏180,180,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
.
رونیکا پالاس کوهک

111 متر
دو خواب
طبقات میانی
تیپ واحد 8
خوش نقشه
سالن یک تکه
500 از سند کم میشود
امکان پرداخت مبلغ پنج قسط باقیمانده توسط خریدار هم هست و از میلغ کل کسر میش ود

جهت بازدید لطفا تماس بگیرید